Huisartsplaats

2 HUISARTSEN M/V VOOR EEN GEZAMENLIJKE OVERNAME VAN 1,2 FTE AANDEEL VAN DE HUISARTSENPRAKTIJK

 • wachtkamer
Grote versie
Sinds:16 apr 2019 om 13.20 uur
Type:aangeboden

De Huisartsenpraktijk Gennep is een groepspraktijk die bestaat uit 4 praktijken en is gevestigd in het centrum van het Noord-Limburgse plaatsje Gennep. In ons team werken 5 gevestigde  huisartsen, 2 waarnemers, 9 doktersassistentes, 2 POH’s Somatiek, 3 POH’s GGZ en een praktijkmanager.

Onze praktijk is een geaccrediteerde, actieve praktijk in het verstedelijkt platteland met een plezierige patiëntenpopulatie. De praktijk is koploper bij meerdere projecten van zorg-innovatie en is momenteel betrokken bij een veranderingsproces naar de werkwijze volgens ‘Positieve Gezondheid’.

De praktijk is opleidingspraktijk voor zowel huisartsen in opleiding als co-assistenten. Voor de diensten zijn we aangesloten bij de gezamenlijke dienstenstructuur van de Huisartsenposten Nijmegen en Boxmeer van de CIHN.

In verband met praktijkbeëindiging vanwege het bereiken van pensioengerechte leeftijd van één van onze collega’s en reductie van het praktijkaandeel van één van de overige collega’s zijn we voor ons team op zoek naar:

2 HUISARTSEN M/V VOOR EEN GEZAMENLIJKE OVERNAME VAN 1,2 FTE AANDEEL VAN DE HUISARTSENPRAKTIJK

Wie zoeken wij?

Wij zoeken 2 enthousiaste huisartsen die bereid zijn samen de verantwoordelijkheid van 1,2 FTE huisartsenpraktijk op zich te nemen binnen de setting van de groepspraktijk met bereidheid deel te nemen aan de gebruikelijke organisatorische werkzaamheden en verantwoordelijkheden die het voeren van een gezamenlijke praktijk met zich meebrengt.

Wat vragen wij verder?

 • Afgeronde huisartsenopleiding
 • Goede contactuele- en samenwerkings vaardigheden
 • Beschikbaarheid van minimaal 3 dagen voor de praktijk
 • Verantwoordelijkheidsgevoel voor de groepspraktijk en bereidheid zich hiervoor in te zetten
 • Ambitie en motivatie om praktijkhoudend huisarts te worden
 • Bereidheid tot financiële deelname aan de maatschap

Wat bieden wij:

 • Mogelijkheid van praktijkovername na gezamenlijke vaststelling van compatibiliteit en geschiktheid
 • Plezierige en inspirerende werkomgeving met gedreven collega’s en medewerkers in een actieve, moderne en vooruitstrevende praktijk
 • Modern ingericht en goed uitgerust praktijkgebouw
 • Een team waarin persoonlijke aandacht voor de patiënt en elkaar hoog in het vaandel staan

Contactinformatie:

Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met de praktijk (0485-55.11.99) en vragen naar Bianca de Beyer of Marko van den Dool.